درباره ما

شرکت نامی گستر دیبا به منظور ارائه خدمات فروش و پخش محصولات، در سال ۱۳۸۳ آغاز به کار نمود. این شرکت علاوه بر اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری، اقدام به واردات برخی از اقلام مورد نیاز خود می‌کند و در راستای دستیابی به اهداف و تولید محصولات در داخل کشور در سال ۱۳۸۸ شرکت نامی گستر دیبا را پایه گذارد.

هم اکنون نامی گستر دیبا با کارخانه‌ای مجهز و کادری متعهد، تولیدکننده محصولات داخلی با کیفیتی خاص و با بهره‌گیری از بروزترین متدهای کلاس‌ جهانی، آماده خدمتگزاری به هم میهنان گرامی می‌باشد.

چشم انداز : دستیابی به کیفیت در کلاس جهانی تا سال ۲۰۳۰ میلادی.

۰
دسته محصولات
۰ +
محصول متنوع
۰ +
کارمند مجرب
% ۰
رضایتمندی مشتریان

رسالت ما

ما شرکتی بسیار موفق و نوآوریم و در زمینه تولید و تجارت خاص و یکه تاز هستیم. محصولاتی که ما تولید می‌کنیم، منحصر به ماست. کیفیت خدمات ما باعث شده تا رضایت مشتریان را جلب کنیم. مشتریان ما، معـتمد ما و ما معتمد مشتریان خود هستیم. ما در رأس همه امور‌، به رضایت خداوند می اندیشیم و رضایت تمام آحاد جامعه را در پرتو رضایت الهی می‌بینیم. شهرت شرکت ما به سبب روابط صادقانه‌ایست که با کارکنان و مشتریان ایجاد کرده است. ما با رفتار صادقانه با مشتریان و کارکنان خود انتظار رفتار صادقانه را داریم. پایبند اصول اخلاقی هستیم و به روابط نیک با مردم اهمیت ویژه می‌دهیم. شخصیت کارکنان ما پا به پای شرکت رشد می‌کند. تیم‌های کاری ما درحالیکه با هم رقابت دارند، برای یکدیگر احترام متقابل قائل هستند و در جوی آکنده از دوستی و صمیمیت کار می‌کنند. زندگی کاری ما پر هیجان و چالشگر است و از حیث اجتماعی ما احساس مسئولیت می‌کنیم و با اشتغالزایی سعی در بهبود اوضاع جامعه داریم و از هیچ کوششی مضایقه نخواهیم کرد.